Irankiu Sprendimai

Virtuvės dizainas kaimiško stilije

Į pasaulį, kur kasdien yra užpildytas su technologijų naujovėmis, toli vaikščioti pažangą ir po mados tendencijas, vis nori rasti vietą, kurioje viskas būtų tas pats kaip vaikas. Matuojamas, jaukus ir tylus. O kur, jei ne namie, galite sukurti ramybės kampe. Ypač jei plotas yra suprojektuota kuklus, mielas ir nostalgiškas kaimiškas stilius.

Įvairovė kaimiškas

Kaimiškas stilius jau seniai ištikimas priešininkas drąsus ir madinga šiandien, „techninis“ stilius. Jis tvirtai „įsikabinti“ maisto visame pasaulyje, ir kiekvienas iš jų turi savo nacionalinius ypatumus.

Prancūzų virtuvė kaimiškas stilius

Prancūzų Provanso savo šviesos, subtilus tonai ir rafinuotų kaltiniai elementai jau seniai įžengė į europietišką virtuvę. Šis stilius įkūnija visiškai natūralus, natūralus.

Virtuvė Provanso stiliaus pasižymi akmens grindų, lubų su masyvi medinės sijos ir sienos su neatsargaus elgesio. Suteikti daugiau natūralumą švelnumą, durys ir langai byrėti baltai ir puoštas gėlių modelius.

Langas įrėmintas šviesos užuolaidos ir virtuvės erdvė puošia daugelio puodai augalų, kaustytomis geležies rankenos, Grubus servetėlės, molio vazos ir mažų uzelochki, kurie alsuoja kvepiančių džiovintų žolelių.

Šviesa kaimiškas virtuvė Prancūzijos stiliaus, paprastai būna lengvi, orientuota į darbo srityse.

Baldai pasirinktas medžio, šviesios spalvos, be metalo intarpais.

Iš virtuvės pievoje kvėpuoja šviežumą ir grožį gyvenimo kaime.

Šalis Amerikos

Grubus virtuvės dizainas yra būdinga Amerikos žemyne. Ir tai yra šalies muzikos stiliaus pavadinimą. Šio stiliaus bruožas yra harmoningas derinys raižyti mediniai elementai su margas Indijos ornamentu.

Virtuvė Amerikos šalies stiliaus būdingas grubus mediniai baldai, Minkšti kėdės odos, daug kratinys kilimėlių ir dekoratyvinės pagalvėlės su ryškių raštų. Sienos gali būti papuoštas su akmeniu ir lubų – obliuota rąstų.

Šis stilius gali būti apibūdinamas kaip vyrų, nes ji atstovauja indėnų galią ir alsuoja senovės užkariavimus dvasia.

Rusų kaimiškas stilius

Pasibaigus Rusijos kaime atminties tuoj užgožė įmantrumas, ir prieš akis gauna jaukus paprastumas. Nėra metalo ir plastiko. Tik akmens ir medžio.

Ir visa virtuvė gali būti sudarytas tik iš medinių dalių. Baldai, pagaminti iš „amžiaus“ Mediena, medienos grindų efekto „obsharpannosti“ ir medinių lentynų, skirtų reikmenų. Vietoj užuolaidos natūralių audinių, naudojamų ant langų su modelio charakteristika. Indai daugiausia molio dažytos.

Šiuolaikiniai prietaisai virtuvėje tai yra mažai tikėtina, kad atrodo harmoningai, todėl dažniausiai naudojami įterptųjų prietaisų.

Tačiau be orkaitės kaimiškas virtuvėje Rusijos niekur. Tai nebūtinai tikras krosnelė. Pakanka kloti ant krosnies sienos ir nedidelis modeliavimo nustatytą po viryklės. Kaip „krosnį“ gali tarnauti kaip geras „gatavam“ gaubtu.

Su virtuvės kelionę į vaikystės garantuojamas.

Stiliai sukurti kaimiškas virtuvė didžiulį rinkinį. Belieka tik pasirinkti tinkamą kryptį ir eiti į nekilnojamojo šalies kelionę.

Šaltiniai nuotraukomis: vsekuhni.net, okuhnevse.ru, edinstvennaya.ua, 2interiera.com, kuhnja.su, domfront.ru, liveinternet.ru, rmnt.net, design-remont.info, sosed-domosed.ru, n24.by ,

Jums gali būti įdomu

« »