Irankiu Sprendimai

Svetainė su langeliu: idėjos ir jų įgyvendinimas

Per pastaruosius kelis dešimtmečius idėja sustiprino statybą iki šiol, kartu su į namus, daug naujų žodžių statybos naujoves. Pavyzdžiui, jūs žinote, žodis „erkeris“? Šis neįprastas vardas buvo viso fasado pastato, kuris dažnai būna į kambarį projekcija.

Ir kas iš gyvųjų kambario erkeris ir kaip jį naudoti, mes suprasti kartu vidaus darbams.

Paskirtis Bay

Erker tarnauja kaip papildomas vietos. Net kambarį su mažo dydžio Dėl erkeris bus erdvus ir šviesus. Iš net kelių kvadratinių metrų buvimas leidžia bet dizaino idėjos ir suteikia kambario asmenybę.

Gyvenamasis kambarys su erkeris: dizaino idėjos

Poilsio zona

Didelis palangė, apsuptas dekoratyvinę pagalvę ir šiltu antklodė – visų amerikiečių filmų mėgėjams svajonė. Ir jei statybininkai atidavė savo kambarį erdvus erkeris, atėjo laikas padaryti svajonę realybe. Kas gali būti geriau nei jauki vieta skaityti, žiūrėti mėgstamus filmus arba psichikos pokalbį su draugais?

Aristokratų interjero svetainė su erkeriu gali pabrėžti kėdžių pora ir nedidelis žurnalinis staliukas nepretenzingas. Tilptų sofos, su užapvalintais formų, minkšta kilimo ir elegantiškas figūrėlės. Svarbiausia yra tai, kad visa tai telpa į bendrą dizaino kambarį.

Studija

Iš svetaine su erkeris dizainas leidžia sukurti komfortišką darbo vietą. Rašomasis stalas, kompiuterio kėdė, keli stalčiai dokumentus saugoti – ir „Office Ready“. Gauk jaukią ir ramią vietą, kur ji yra lengva sutelkti dėmesį, yra šiek tiek atokiau nuo namų šurmulio.

Mini Scenos

Dažnai pasirinkti tokių gabaritų muzikos instrumentų, pavyzdžiui, fortepijono vietą, tai yra sunku. Todėl, erkeris į kambarį (foto žemiau) žaisti muzikos žmones – tikras atradimas. Čia gali būti ir daryti, ir pasirūpinti konstatuojamąsias dalis.

Valgomasis

Jei virtuvė yra maža ir rinkti jos svečiai nėra patogu, galite pereiti prie valgomojo zona ant sėdynės erkeris į kambarį. Svarbu tik laikytis vienos taisyklės: baldai turėtų būti mažo dydžio su užapvalintais kraštais.

Jūs galite įdėti į erkeris dizainerio stalas ir pora kėdžių – gauti patogi vieta arbatos.

„Nuošalioje“ vieta

Kartais mums visiems, net savo namuose nori išeiti į pensiją. Ir dėka erkeris yra tokia galimybė. Nustatant palangės su apmušalai ir užuolaidos ją apima, jums sukurti zoną, laisvą nuo smalsių akių. Kur galite pasinerti į saldžių sapnų, nusnūsti ar skaityti. Mėgaukitės šią vietą ir vaikai – jie yra laimingi, kad ją pritaikyti, kad tilptų savo žaidimą.

Žiemos sodas

Stilius šiuolaikinio gyvenimo yra ta, kad mes esame apsupti plastiko, metalo, stiklo … Bet kartais aš neturiu pakankamai kažko gyventi. Ištaisyti padėtį gali būti pagaminti iš erkeris žiemos sodu. Jei šalia vazoninių augalų įdėti nedidelį stalą ir patogi kėdė, gausite lauko poilsiui natūra. A specialieji estetai gali būti, pavyzdžiui, iš miško ar naršyti garsai, o „natūralus“ jausmai taps šviesesnis.

Svetainė su erkeris. 

« »