Irankiu Sprendimai

Stiklo blokai jūsų interjere

Butas yra šiuolaikinis žmogus vis primena nuostabių dalykų muziejų. Kad tik čia jūs nematysite: į iš valties lentyna, ir dviratį ant sienos ir lempos pagamintos iš skardinių ir staliukai pagaminti iš medinių padėklų … Dizaino idėjos taip ryškiai vystosi, kad daug dalykų gauti antrą „šansas“ ir tapo pagrindine puošmena interjere. Šiandien Piggy bankas „atgaivinti“ dalykų papildytas stiklo blokų vidų.

Kas yra stiklo „plytų“ grožio?

Tai ne paslaptis, kad stiklo blokai – nėra naujas dalykas. Prisiminkite, kad sovietinio laikotarpio viešųjų pastatų, ligoninių, mokyklų, vaikų darželių. Atsižvelgiant į tų laikų interjerą buvo įprasta nuobodu stiklo sienos žalia. Taigi, šiandien, idėja išlieka ta pati, o medžiaga yra gerokai pakeistas.

Šiuolaikinės stiklo blokų buto interjeras – tikras meno kūrinys. Su jų pagalba jūs galite paversti bet kambaryje neatpažįstamai. Dalykas yra tai, kad stiklo blokeliai gali būti kitokios spalvos, dydžio, tekstūros ir skaidrumo.

Juicy sočiųjų spalvų kubeliai iš stiklo suteikia kambario šviežias.

Pusskaidrėje duoti atmosfera fėja lengvumas ir Trzpiotowatość.

Jei matinio stiklo pabrėžti viena vertus, išorės išvaizda kambario yra paslaptinga ir romantiška.

Jei vis atsibunda dizaineris, keletas idėjų interjero stiklo padės jums įkvėpti.

Stiklo blokų gyvenamojo kambario interjerą

Skambinimas pragyvenimui – sukurti komfortą ir būti estetiška vonios kambarys. Todėl iš stiklo blokelių siena yra tinkama vieta. Jis bus atsigaivinti kambarį, užpildyti jį su šviesos ir harmonijos.

Šviesus stiklo blokai bus pagrindinis aksesuaras kambarį ir bus nustebinti bet kokį klientą.

Stiklo blokai į miegamąjį interjeras

Į miegamąjį atmosferą turėtų būti atsipalaidavimui. Su pagaminti iš stiklo „plytų“ Padėkite gali būti panardintas į miegamąjį palaimos ir suteikia jai lengvumo.

Ventiliatoriai kūrybinių sprendimų gali papuošti gražia pjedestalo ar sienos stiklo blokelių miegamasis.

Stiklo blokų virtuvės interjerą

Čia Dievas įsakė „Split plaukai“ ir sugalvoti. Stikliniai kubeliai kaip dalis sienos – geros estetinės ir praktinės sprendimas.

Gražus jie atrodys ir kaip struktūrinių elementų virtuvės baldai.

Stiklo blokų iš vonios interjerą

Vonios – tai kita vieta, kuri turėtų būti patogi, rami, graži. Ir tokio atmosferos kūrimo vėl padėti stiklo blokus. Jie lengvai „išsaugoti“ mažame vonios kambaryje, vizualiai plečia savo sienas ir užpildyti kambarį su šviesos ir lengvumo.

Jei kambaryje gali pasigirti dydis, stiklo riba yra ne išgalvotas. Su stiklo blokų, galite atkreipti tarp vonios kambariu ir tualetu skaidinį, papuošti sienos, dušas, įdėti vonios pusę ar papuošti baldus.

« »