Irankiu Sprendimai

Kombinuotas ekrano užsklanda miegamajame: idėjos ir pavyzdžiai

Kodėl ir kaip sujungti į miegamąjį tapetai? Atsižvelgiant į mados ekrano užsklanda dvigubas klausimas yra svarbesnis nei bet kada. Nepaisant techninių sunkumų klijavimo „tapetų Duo“, toks sprendimas dažnai gali būti gelbėjimo sienoms su defektais arba galimybę sukurti unikalų interjerą už kūrybinio pobūdžio.

Suderinus tapetai interjero miegamieji: keletą idėjų

Idėja numeris 1. Ryšio ekrano užsklanda du ar net trys dažnai kosmoso zonavimas klausimu būtinybė. Jei vienas kambarys yra padalintas du vaikus skirtingų lyčių, su tapetų pagalbą skirtingų spalvų arba su kitu modelio lengva atskirti nuo patalpų vieta berniukų ir mergaičių. Ir bendras tapetai padėti į derinant įvairias funkcines zonas atveju.

Idėja numeris 2. Dizainas miegamasis su kombinuoto tapetai – tai lengviausias ir pats racionaliausias būdas, atsižvelgiant į sieną atveju, dėl kurio yra defektas. Tai gali būti nelygios, vamzdžiai skaitikliai ar nereikalingų nišų pagaminti „Creative“ statybininkai. Jei šios problemos yra pateikti į savo kambarį, galite sujungti tapetai, kurie skiriasi ne tik dažymas, bet ir tekstūra. Dėka šio sudėtinga žinoma, yra, kaip paslėpti statybos trūkumus, ir padaryti jiems iš kambario akcentas galimybė.

Nuotraukų miegamasis su kombinuoto tapetai įkvėpimo:

Idėja numeris 3. Prieš jums gražus pokleit tapetai miegamajame, pagalvoti, ar norite vizualiai pakeisti kambario proporcijas. Galų gale, dėka tapetų įvairių spalvų derinį, galite vizualiai padaryti lubų aukštąjį (šviesus tapetai už lubų, tamsus – už sienos), sienos yra platesnė (horizontaliai taikyti tapetai su skirtingų modelių), pailgos kambarių labiau kompaktiškas (siauri sienos tamsiai tapetai, plačiaformačiai – šviesa) ,

Nuotrauka. Tapetų derinys miegamajame – jūsų pasirinkimas dizainas!

Koks gali atrodyti paprastas dalykas derinti tapetai, ji turėtų laikytis kelių taisyklių:

– į interjero atrodė tikrai aristokratiška ir kilnus, tai nėra būtina naudoti daugiau nei tris spalvas tapetai;

– tai geriau susilaikyti nuo naudojant į miegamąjį tapetai „rėkia“ spalvas interjere, kaip vieta miegoti turėtų būti rami ir patogi;

– tinkamiausias dizainas miegamojo yra pastelinės tapetai derinys;

– derinti lengviau pasirinkti tapetus nuo vieno šaltinio, nes daugelis kompanijų yra sukurti ekrano užsklanda dangos spalvų ir tekstūrų, kad suderinti tarpusavyje.

Jums gali būti įdomu:

« »