Irankiu Sprendimai

Kavos tema: dekoro pasirinkimai

Nepriklausomai nuo naujienų ar atsirado interjero mados, jūsų namų pirmoje vietoje turėtų būti vieta, kur gerai ir patogiai. Ir tai reiškia, kad jūs turite užpildyti erdvę mėgstamų smulkmenų, pavyzdžiui, kavinėse. Už kavos, žinoma idėja. Jei manote, kad save su juo, drąsiai dažyti į rudos spalvos įvairių atspalvių kambarį. Papildyti dekoratyvinių elementų, pagamintų iš kavos pupelių vaizdą. Čia jūs turite galimybių įkvėpimo.

Rėmas su kavos pupelėmis

Tokie smulkmenos yra ne tik papuošti interjerą, bet ir bus padaryti jūsų nuotraukos įdomiau. Jūs galite padaryti rėmas pagamintas iš kavos pupelių su savo rankas, klijuoti grūdus į paruoštas rėmo.

Stovėti kosmetikos reikmenų

Labai originalus sprendimas, ar ne? Bet sukurti tokią puikus ir praktiškas dalykas lengviau: pasirinkti skaidri vaza įdomi forma, užmigti savo kavos pupelių! Jis lieka nustatyti šepetį ir kitų kosmetikos medžiagą.

Kavamedis

Tai yra vienas iš labiausiai žinomų ir dažniausiai naudojami amato kavos. Ir nenuostabu, nes jos sukūrimas užtrunka šiek tiek laiko, tačiau rezultatas visada laimingas. Kavos medis gali lengvai tilptų į vidų kaip gyvenamasis kambarys ir virtuve, miegamasis ir drabužinė.

Medžiagos gaminti:

Rutulys (dažniausiai naudojamas putų formos, arba formos, kad yra pagamintas iš anksčiau laikraščių lapų)

Storio vielos (ji yra idealus sukurti logs),

Mažas puodą (tai yra tokios gaudyklių daug gėlių parduotuvėse ar interjero suvenyrų parduotuvės pagrindas).

Paruoštos formos medžiagos, žinoma, sujungti vienas su kitu. Kaip tik medis gausite norimą išvaizdą, galite pradėti dekoro. Vadinamasis „Crown“, pridėkite kavos pupeles. Jie yra lengvi, todėl jie liks be darbo. Grūdai gali būti kaitaliojami, derinant su lankais, karoliukų ir kitų elementų. Bagažinė turėtų papuošti siūlas ar juostelė. Kaip puodo įdaru, čia jums nuspręsti. Arba užpildas gali būti kavos.

Nuotrauka kavos pupelių

Pamoka yra labai įdomi, ji yra ypač linkę kreiptis į kolekcininkų galvosūkius. Prieš jums pradėti, jums reikia rasti šabloną nuotrauką. Tai gali padaryti pati, ir gali būti spausdinami. Tada paruošti reikiamas medžiagas. Turime tik grūdus ir klijais. Jei yra mažų paveikslų elementai, grūdų turi būti supjaustyti į mažesnius gabalėlius. Jei ne iš paveikslėlio pabaigos gali atrodyti monotoniškas, kai kuriose srityse dažyti paprastųjų dažus.

Kavos žvakės

Taigi, tai yra dar vienas labai paprasta padaryti, bet ne mažiau gražus artefaktas. Yra ją sukurti dviem būdais. Pirmoji yra labai lengva: Sušilti gatavo žvakė kraštus ir skandinti kavos pupeles perimetrą. Priimta!

Antrasis būdas yra sunkiau. Skirkite keletą nedidelių žvakės ir stiklo vaza. Uždekite žvakę ir laukite, kol jie ištirps. Supilkite vašką į vaza ir įdėkite keletą grūdus – ir taip daug kartų. Jūs gausite žvakę su kava viduje.

Kavos pupelės kaip žvakidė

Kaip interjero žvakidė dažnai naudoja stiklo buteliukai, kartais pripildytas vandens. Jūs galite padaryti kitaip, daugiau originalių, pirmenybę rudos grūdus. Beje, jie atrodo įspūdingas ir lėkštes ir stiklines ir vazos skiriasi. Vietoj to, galite naudoti grūdus ir maltos kavos – todėl jūs užpildyti kambarį, ir net kvapas. Tik jei šeimoje yra mažų vaikų, šis metodas yra geriau nenaudoti.

Beje, kavos pupelės Žr bet kuriuo stiklo originalą. Pavyzdžiui, jie gali būti užpildyti Vitrina žurnalinis staliukas. Grūdai bus įdomu pažvelgti pro stiklo viršuje.

Kavos tema gali nuostabiai papildo interjerą. Jis gali būti išreikštas ne tik nedidelį langelį. Kavos gali būti rodomas ant tapetų, tekstilės ir keraminių plytelių – jis rems tik bendrą stilių.

Lipdukai su kava tema

Tai galbūt lengviausias būdas užpildyti namo kavos nuotaikos dizainą. Spausdina vaizduojanti kava, įrankių jos paruošimo įvairovė, taip pat tiksliai prozos ir poetinių frazių veislių tema galėsite klijuoti prie sienos. Lipdukai gali būti lengvai rasti parduotuvėse.

Ir jei norite spausdinti originalą, tai padaryti sau projektuoti Corel Draw ir spausdinti bet salone.

Jums gali būti įdomu:

« »