Irankiu Sprendimai

Kaip išsirinkti užuolaidas su 3D modeliu?

Tiems, kurie mėgsta viskas neįprasta ir nori radikaliai atnaujinti atmosferą patalpoje, idealus užuolaidos, turintys reljefinį paviršių 3d. Tai naujovė, kad bus patenkinti ne visi langai. Taigi, kokios 3d-užuolaidos? Kokie jų privalumai ir trūkumai? 

Pradėkime nuo to, kad užuolaidos su 3D efektas – tai beveik kiekvieną užuolaidos audinys, ant kurio nuotraukų kokybė įvaizdis. Užuolaidos su 3D plombomis gali būti pagaminti iš abiejų nebrangiai Gabardynowy ir satino iš neįtikėtinai brangus. Audinys už juos gali būti skaidrus arba matinis.

Privalumus 3D-užuolaidos su nuotraukų spausdinimo

· Jie gali būti taikomas bet kuriai įvaizdį.

· Ar puikų spalvų atkūrimą.

· Ryšium su UV spausdinimo naudoti neblunka saulėje.

· Lengva plauti ir geležies.

· Sukurti perspektyvinį efektą kambarį.

Trūkumai 3d-užuolaidos

· Tinka ne kiekvienam interjerui.

· Kai kurie modeliai yra taikomi tik sausas valymas.

· Atsižvelgiant į suformuotą poziciją 3D efektas yra nematomas.

Jis gali būti įlaipinami kaip klasikinių versija žaliuzės, ir 3D-modelio kiekviename kambaryje. Romos atspalvių su 3D efekto, pavyzdžiui, gali puikiai atrodo į darželį. Kaip modelio simbolių karikatūros ir pasakų galima pasirinkti. Taip pat puikiai atrodo gyvūnų nuotraukas. 

Renkantis užuolaidas virtuvėje su nuotraukų spausdinimo svarbu atsižvelgti į visas to paties audinio savybes. Virtuvės modelis turėtų būti lengva naudoti ir nesukelia sunkumų plovimo.

Jei nuspręsite pirkti 3D-užuolaidos kambarį, svarbu ne persistengti su spalvų ir apimties. Tai būtina, kad užuolaidos yra ne blaško iš viso kambario stiliaus. Jei jums pasirinkti tinkamą audinį ir drapiruokite, kambarys bus nedelsiant konvertuojami ir tokios užuolaidos tapo jos mados akcentas. 

Daugelis žmonių nori pamatyti 3D-užuolaidos savo miegamajame. Tai visai įmanoma. Tai geriau pasirinkti modelį „Juoda Out“. Jie galės sukurti į didžiausią miegamasis patamsėti. Mes valgėme jums sustojo šviesos versiją užuolaidos, tada bet kuriuo metu galite pamušalas jam.

Jums gali būti įdomu:

« »