Irankiu Sprendimai

Kaip įrengti nedidelį vonios kambarį Chruščiovkoje?

Nedidelė virtuvė, tokio dydžio kambaryje, kad vos tilptų lova, vonios kambarys 2,5 kv – tai senas geras Chruščiovas, kurį didelių butų savininkai turi girdėjote daugiau nei vieną „legendą“. Jei tokių legendų žinote iš pirmų rankų, mūsų straipsnis apie tai, kaip sukurti patogų išdėstymą iš Chruščiovo vonios kambarys, bus naudinga jums.

Apdaila: gudrybės padidinti erdvę

Bet dizaineris žino, kad jei kambaryje yra mažas, pirmas žingsnis yra „teisinga“ jos vaizdo dydis. Ir, kai jūs padaryti vonios kambarys iš „razdvizheniya“ sienos užduotis tenka keraminių plytelių.

Tačiau, plytelių plytelių nesantaika, todėl yra būtina pasirinkti teisingai.

Sienų plytelės

Šviesios spalvos – gyvybiškai už į Chruščiovo vonios kambarys. Plytelėmis smėlio, mėlyna, šviesiai žalios spalvos tonai gali vizualiai padidinti erdvę ir užpildyti kambarį su šviesos ir gaivumo. Su šios spalvos bus derinamas ir balta. Tačiau, iš vonios apdailos Pure White geriau susilaikyti. Toks perfekcionizmas yra ne tik nepadeda, bet ir nužudyti visų Apsistoję šaknis, todėl kambarys šaltas ir negyvas.

Jei vis dar nori „žaisti“ su skirtingų spalvų, tai geriau teikti pirmenybę tų pačių šviesos tonus, tiesiog dalijant į dvi sienos.

Geriausias variantas mažiems vonios kambariams bus plytelių su atspindinčia elementas. Tai suteiks Sienos veidrodis, ir veidrodis, kaip žinome, vizualiai išplėsti erdvę.

Kai pageidaujamą plytelių su modelio, tai geriau, kad ji buvo vertikali. A maži mozaikos plytelės bus padalinti patalpą į zonas.

Plytelės grindims ir luboms

Bet jūs galite eksperimentuoti su sekso. Pirma, ji gali būti šiek tiek tamsesnė nei sienos. Ir, antra, plytelės gali būti pakeistas su automatinio niveliavimo aukšte.

Už vonios dizaino Chruščiovo lubų geriau padaryti blizgias plokštes. Jie yra daug daugiau „pripodnimut“ ji.

Kaip pasirinkti apšvietimą?

Šviesos bet kokioje patalpoje yra labai svarbi. Ir vonioje, jis yra beveik pagrindinis dizaino elementas. Todėl neturėtų būti turinio su tik vienu lempa. Tikslinga naudoti prožektorius: akcentas vonios, veidrodis, lentynos, ant lubų daug mažų LED lempos. Santykinai plokščios parametrai tokios galimybės atrodo nugalėtojas.

Keletas paslapčių apie vietą santechnikos ir baldų

– Norėdami išsaugoti vertingus centimetrų, o ne didelė vonia tikslinga gauti kompaktiškas arba buvo nustatyti atsižvelgiant į dušo kampe.

– Skaidrus durų dušo kabina geriau akcentuoti į Chruščiovo vonios nei matinis interjerą.

– sudėtinga konstrukcija tualetas gali būti pakeista lengvesni užuolaidos, kriauklė, kuris yra paslėptas sienoje.

– Skalbimo mašina gali būti įforminta specialiai sukurta butas kriauklė jai.

– nuo didelių kabančių spintelių turėtų būti atsisakyta integruotus arba naudoti lentynų keliais lygiais.

Kai kuriate vonios dizainas Chruščiovo atminkite: maža erdvė yra ne sakinys, tačiau dar kartą galimybė svajonė.

Šaltiniai nuotraukomis: remont-tlt.ru, dizain-vannoi.ru, eto-vannaya.ru, alimero.ru, remontbp.com, ibud.ua, potolokspec.ru, domashniy-ray.ru, vannaexpert.ru, postroy-Samas Com gidpostroyki.ru.

Jums gali būti įdomu:

« »