Irankiu Sprendimai

9 gudrybės taupyti vietą

Jūs tikriausiai dažnai susiduriama pavyzdžiai sverhergonomichnyh butai, kur lova gudriai paslėptas sienoje ir virtuvės tęsiasi nuo paklausos. Šie dizaino idėjos šedevrų, žinoma, siekti savo tikslų – laisvą plotą, taupant erdvę. Bet mes kalbame apie daugiau apie žemiškus dalykus, tiesiog faktinių stilingas interjero ir žinomų triukų, siekiant sutaupyti vietos.

1. Vizuali apgaulė

Jūsų namuose sritis, žinoma, išlieka nepakitęs. Ji pakeičia interjero laisvės viduje arba verzimu. Klasikinis metodas yra naudoti veidrodžius. Patartina įvesti į mažą interjerą ne tik sienos veidrodžiai rėmuose, būtent didelio formato, pakeičiant visą duris, o kartais ir sienos. 

2. Kaip mažesnių baldų!

Tai nėra būtina įsigyti baldus bet kokiai progai. Pavyzdžiui, įdėjote knygas – jūs turite nusprendė įdėti stovo; turite žadintuvą ir miniatiūriniai bonsai – jums nuspręsti, pirkti Spintelės. Jei leisite namas pasirodyti atsitiktinis kėdės, kušetės, neapgalvoti lentynas, tai tik interjero Blur savo viziją. Metodas, kuris nepraras – balta siena (ar bent jau šviesos) ir minimalizmo atmosferoje. 

3. Kaip ir pojūčių lygmens, kad tamsus kambarys yra erdvesnis?

Turime pripažinti, kad Skandinavijos ir švedų dizaino priklausė lavinimo pastaraisiais metais. Šiandien situacija yra ne daug pasikeitė šių dizaino tendencijas, tačiau yra tarp mūsų gerbėjų klasikos ar pompastiškas imperija savo namus. Pasirodo, kad yra įdomus efektas, kai jūs padarote iš sienos tamsoje ir užpildo atmosferą masinius objektus, tai yra, veikia priešingai, kas išdėstyta, ir šioje mažoje patalpoje telpa tiek daug. Ir tada mes pradedame galvoti, kad kambarys nėra mažas, bet labai erdvus. 

4. Du vienas

Nebūtinai turi būti nedidelio turto savininkas teikti pirmenybę daugiafunkcinį baldai. Pirma, tai yra racionalus ir pagrįstas. Antra, butų, net didžiausia, nėra papildomos vietos. Lankytinos pločio dideli kušetės, kurie gali būti stalas ir sėdynė ir kojų atrama. 

6. Trasformery namas

Sunku pervertinti baldų, kuris virsta mažame bute vertę. Jūs organizuoti valgio – tada ateiti į stumdomas stalas pagalbos, kad bus apgyvendinti visi svečiai. Kai kurie iš jų nusprendė sustabdyti – ne klausimą, nes sofa-konvertuoja į lovą. Ir jei žmonės buvo stebėtinai daug, atėjo laikas gauti denio kėdės, kitu metu kompaktiškai saugomi. 

7. Vienas

Trasformeram panašus funkcionalumas – viskas „matryoshka“. Kaip taisyklė, jie slepiasi po vieną žinomu būdu. Be to, tai baldai yra dažnai universalus. Paslėptas vienas lentelėje tuo pačiu metu gali būti nedidelis išmatų. 

8. Interjeras juostos

Horizontalios juostos ant ekrano užsklanda arba dažytos sienos, kad jiems platesnį, vertikalus – „pripodnimut“ lubas. Tai estetiškai labai gražus. Pasirinktinai atkreipti juosteles visų sienų, galite paskirti tik prie stalo ar sofos erdvę. 

9. Didžiausios masės funkcionalumą pasirinkimas

Pavyzdžiui, jei jūs turite pasirinkimą tarp stilingas suoliuko, kuris gali būti papildytas pagalvėlės ir 4 kėdės, tada aišku, kad mes turime pasirinkti, jei yra siekiama sutaupyti vietos bute. 

Jums gali būti įdomu:

« »