Irankiu Sprendimai

5 mažos virtuvės nustatymo parinktys

Jūs galite nuolat apgailestauti, kad jūsų virtuvė neturi pakankamai brangų metrų. Ir jūs galite būti laimingi, kad remontas užtruks mažiau laiko, atlikti su jais mažiau pinigų ir statyti pirmos klasės … Net mažiausią virtuvę. Taigi, kad ši vieta tapo viena namuose mėgstamiausių. 

1 variantas: Paimkite pagrindo balta

Gėlių gausa mažoje virtuvėje – bloga idėja. Tai vizualiai griozdai kosmoso kakofonija, o vienspalvis baltas bus padaryti savo porą kvadratinių metrų tvarkingas ir tvarkinga. Statybos maža virtuvė balta spalva ir praktiškas: Jūs galite greitai ir lengvai pakeisti kambario nuotaiką, tiesiog pakeičiant tekstilės ir kitų aksesuarų. 

2 variantas: mesti sienos spintos

Jie yra tikrai patogu. Bet jei jūs iš esmės artimas minimalizmas, panašios versijos virtuvės įranga tikrai patiks! Be šių spintos, turėsite daug vietos manevrams, o virtuvė – vaizdo laisvė. Jei mes atsisakyti kabinetas negali pakenkti – nori lentynas. 

3 variantas: Sukurkite stalas ir kėdės virtuvėje

Racionaliau statyti net mažiausias virtuvė ir sunku įsivaizduoti! Tokiu atveju, jums bus padėti įmonėms, kurios veikia pagal užsakymą. 

Nors jūs rasite paruoštas unikalų ausines, nes pulkas, nustatyta ant stalo.

4 variantas: Padaryti valgomasis stalas baras skaitiklis

Statybos mažo dydžio virtuvėje kaip niekas kitas, ir sunaikinti stereotipus, kurie sako, kad pietų stalas be nepavyks turėtų būti apvali, kvadratinė arba ovalios? Jūsų stalas gali atrodyti kaip bare, ir jis bus ne mažiau patogus ir labai stilingas. Didelė šeima vakarienė maža virtuvė nėra numatytasis organizuoti taip, kad baro stalo, todėl jūs neturite paaukoti viską. 

5. Galimybė naudotis veidrodžiu

Standartinė įrėminti arba kaip mozaika. Veidrodžiai vizualiai išplėsti erdvę, ir kas, jei ne tu su maža virtuvė, jį naudoti?!

Kaip matote, net mažiausioje virtuvėje galima padaryti, kaip jie sako, saldainiai. Galbūt tai šiek tiek filmuotos medžiagos bus stumti jums į neįprastą ir stilingas interjeras. Improvizuoti! Ir tegul jūsų maža virtuvė malonesnis! 

Jums gali būti įdomu:

« »