Irankiu Sprendimai

36 iliuzijų pavyzdžiai interjere

Optiniai iliuzijos interjeras – šios frazės yra tikrai nuostabios sprendimas apdorojimo įrenginiai. Apskritai, atsižvelgiant į iliuziją sukūrė interjerą parodyti arba tai, ko nėra, arba paslėpti tai, kas yra. 

Optinė iliuzija, be abejo, lėmė iš „destruktyvių“ metodų įvertinimas pagal vizualinio suvokimo įstatymus. Keisti kambario dydį, pridėti objektams ar dekoratyvinių elementų apimtis sukurti originalius dizaino sprendimus patalpas – visa tai padės padaryti optinę iliuziją (trompley efektas). 

Trompley įranga (nuo Fr. Tromple L’Teisėkūros observatorija -. „Iliuzija“) – yra meno ir dizaino technika, sukuria optinę iliuziją tūrio (trimatis) vaizdo objekto, kai iš tiesų jis yra vaizduojamas dviejų dimensijų plokštumoje. 

Norite „apgauti“ erdvę ir gauti išskirtinį interjerą? Naudokite optinių iliuzijų techniką!

Apsvarstykite pagrindinius „Arsenal“ optinių iliuzijų.

Spalvą

Spalva – viena iš garsiausių „Įrankiai“ trompley technologija. Visi žino, kad šviesios spalvos išplėsti erdvę, o tamsus arba sočiųjų spalvų – siauras. Bet spalva bus ne tik išplėsti kambarį, jis galės vizualiai pakeisti kambario formą. Pavyzdžiui, jei norite, kad kambarys labiau pailgi – paryškintas dvi priešingos sienos. Ir jei kas sienos dažų šaltu tonu, ji atrodo dar labiau. Spalvų deriniai, įvairių sienelių (ar jų dalių), grindys ir lubos padės pasiekti norimą vaizdo efektą.

« »