Irankiu Sprendimai

2017 metų interjero tendencijos.

Kiekviena nauja metai atneša naujus tendencijas dizaino pasaulyje. Dėl jį kaip mados industrijoje, todėl, žinoma, mados ir interjero. Būsto spalvų pasirinkimas pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į jų pačių skonį ir logika, o ne tik ekspertai stovėti.

Repelentas turėtų būti kiekvienos šeimos poreikius. Jei namas daug vaikų, o vidus yra linkęs į eklektika, ryškumas, funkcionalumo. Jeigu dizainas yra paruoštas poros, kuri yra gyvenimo etapas, kai laikas nuo laiko jie ateina aplankyti anūkų, tai galima sau protingas interjero dizainas su sudėtingų tamsių atspalvių.

Spalva – tai, žinoma, ne viskas į vidų. Ne mažiau turinys baldai turi ypatingą vieną iš pasirinktų interjero stilių. Tačiau visi tą patį spalvų paletė suteikia blykste įspūdis suvokiama sekundės, net iki kitų dalykų aplinkai tyrimą. Jis liks labai svarbi integruotas požiūris, kai jūs pasirenkate spalvą ir stilių namuose, atsižvelgiant į abu vienu metu. Trumpai tariant, tai yra neįmanoma padaryti klasikinis švedų interjero dizainas, remiantis neoninės atspalvių.

Kokios spalvos tapo madinga 2017?

Interjero dizaineriai sako, kad per pastaruosius 12 mėnesių palikimą ir teigė, kad svarbūs ir paklausa, įskaitant atspalvių buvo populiarus pernai. Pirmiausia mes kalbame apie vyno asortimentą, ty Marsala spalvos. Vis dar laikoma madinga interjero spalvų atspalvių pilka, baklažanų spalvos.

Trendy spalvos 2017

Kaip yra gerai žinoma, reputacijos institutas Pantone spalvų kasmet parenka metų spalva. Interjerai 2017 yra dvigubai laimingas. Pirmą kartą kompanija pavadino tik du atspalviai. Jie, savo ruožtu, yra laikomas labiausiai mados šviežių spalvų 2017 m. Mes kalbame apie rožinis kvarcas ir mėlynai violetinė.

Švelni rožinė – tai amžina pavasarį aplinkybes. Ši spalva padeda atsipalaiduoti, pailsėti ir derinimą apskritai, puikiai dera su pilkos spalvos atspalvius, todėl kilnus tandemas.

Mėlyna ir alyvinė tiesiog sukurtas sutaikinimo. Atrodo, kad tokio masto interjero sunku ginčytis ir prisiekiu. Jis nustato filosofinį požiūrį į gyvenimą, atsipalaidavimo ir pagrįstą požiūrį. Šiltas tonas – rinktis naudai komfortą. Ji gali būti derinama su balta, vėdryno, mėlyna ir persikų. Rekomenduojama pristatyti į kambarį, skirtas poilsiui: miegamasis kambarys, vonios kambarys.

Tamsiai mėlyna, dangus, papildo asortimentą madingų spalvų 2017. Atrodo, kad tai yra įmanoma stebėti laikrodį ir kriaukle tai išsamiai. Geras priėmimas – tai sienų apdaila sočiųjų spalvų. Šiuo atveju, atspalvis tampa pagrindinis dėmesys kambario, iš kurio interjero poilsio suformuota.

Tendencijos interjero dizainas 2017

Pirmasis yra pasakyti, kad išlieka didelė paklausa ekologišką interjerą. Gamtos draugiški medžiagos, pakartotinio naudojimo, kurio idėja – išsaugoti gamtinius išteklius.

Padidina ergonomikos reikšmę ir funkcionalus apkrovos auga. Šūkis: „Ne tik gražus, bet taip pat naudinga.“ 2017 tendencijos diktuoja atsikratyti visų nereikalingų dalykų, o ne geras. Vieta dekoratyviniai interjero elementai imasi būtinų baldų, kurie patys turi gražią tekstūrą ir yra pagrindinė estetinė vertė aplinkai.

Sveikas Minimalizmas 2017 paklausą nei bet kada. Dizaineriai prieš perteklinio, cluttering gyvenamąją aplinką. Tik kasdienio naudojimo daiktais, poilsio galvoje – į akyse.

« »