Irankiu Sprendimai

10 idėjų dekoro kampui

Kaip taisyklė, bet namuose, bute, name, o ten, kur yra nors interjero po pagrindinio rinkinio baldų nors iš kampų yra tuščias. Ir jums nereikia žinoti, kas būdas papuošti erdvę, užpildyti jį su kitu nereikalingų spintos ar todėl puikus vietoje už dėžės. Kodėl gi ne sugalvoti su unikaliu ir unikalaus dekoro nemokamai kampu?

Rasite 10 idėjų, dekoro kampe!

Idėja numeris 1. Skaitymo kampe. Sukurti nuostabų atmosferą, leidžiančią atsipalaiduoti su savo mėgstamą knygą.

Idėja numeris 2. Vietoje. Kampas – idealus erdvėje už darbo vietų kūrimą. Nustatykite rašomasis stalas ir kėdė, kad jūsų kūnas buvo įjungtas prie sienos, ir jūs neturite trukdyti darbui.

Idėja numeris 3. Kampelis židinys. Į naują ir šviežią išvaizdą yra židinys įsikūręs savo kambario kampe.

Idėja numeris 4. Atidarykite spinta. Kodėl gi ne sukurti sau atvirą kampe spinta, pavyzdžiui, padaryti du pakopas drabužių ir toliau stendas batus ar šlepetes?

Iš skaičius 5. Vieta įrašų idėja. Sukurti laikinoje lentos ir rašyti būtinų dalykų, svarbias datas ir susitikimus. Ši plokštė gali būti perkamos, ir tai yra įmanoma tapyti kampe su specialių dažų rašyti su kreida.

Iš skaičiumi 6. Žaidimas „klubo“ idėja. Padarykite savo pakelto žaidimų aikštelė. Priglausti stalo žaidimų lentyną. Pažymėkite zona su minkštu ryškiai motina. Nustatyti, pavyzdžiui, stalo mini futbolas.

Idėja numeris 7. Sporto kampelis. Nustatykite treniruoklio, nakvynė gimnastikos kilimėliai, ir jūs galite nuolat praktikuojančių sporto, neišeinant iš namų, naudojant erdvės minimumą.

Iš skaičių 8. Baras kovos idėja.

Idėja skaičius 9. Nuotrauka lenta. Sukurti spalvingas kampe prisiminimų per nuotraukomis.

Idėja skaičius 10. Sukurti gražus dekoratyvinis kampe, naudojant visus suvenyrų ir papuošalų namų rūšių. Naudokite tekstūrų įvairovė ir realizuoti savo svajones. Tai taip paprasta, pagrindinis dalykas – pradėti.

Jums gali būti įdomu:

« »